بایدها و نبایدهای سوفله سوپ خوری

یعنی اگر 10 نفر مهمان دارید باید از ظرفی استفاده کنید که حجم سوفله خوری شما برای 10 نفر کافی باشد و نکته بعدی اگر میخواهید سوپ پذیرایی کنید باید از ظروف مناسب برای سوپ و گود استفاده کنید و اگر پلو یا کباب دارید از ظروف بیضی یا مستطیل استفاده کنید مثلا برای سالاد باید از ظروف سوفله خوری که جای شمع وارمر ندارند و پایه های ساده ای دارند استفاده کنید . استفاده می شود. و مدل های گود عمدتا برای سرو انواع خورشت ها، سوپ ها و سایر پیش غذاها استفاده می شود. البته نمیتوان منکر این شد که سوپخوری های پیرکس از وزن و قیمت بالاتری نسبت به انواع چینی و بلوری برخوردارند . برای مثال باید این نکته را در نظر بگیرید که در سوفله خوری های دوقلو می توان همزمان دو نوع خورشت یا دو نوع غذا را سرو کرد. به این نوع سوفله خوری ها اصطلاحا سوفله خوری سیلور نیز می گویند ، مدل سوفله خوری سیلور از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل سوفله خوری ها در بازار می باشد که در حقیقت دارای پایه های استیل می باشند که این پایه ها می تواند به رنگ ها طلایی ، رزگلد و یا نقره ای باشد و ظرف داخلی آن ها از جنس شیشه پیرکس ساخته شده است .

قیمت سوفله سوپ خوری

Art​ic᠎le w as created with G SA Con᠎tent ​Ge nerator  DEMO.


قیمت سوفله سوپ خوری استیل

سوفله خوری به مدلی از ظروف می گویند که اصولا به صورت پایه دار هستند و در قسمت زیرین ظرف جایگاهی برای شمع وارمر نیز وجود دارد که با روشن کردن شمع و قرار دادن ظرف دسر سوفله بر روی آن شمع با حرارتی کمی که دارد کمک می کند تا سوفله مورد نظر حالت گرم و داغ خود را حفظ کند و بدین روش پف سوفله ها از بین نرود . فیل ها حیوانات باهوشی هستند که برای خوردن میوه ها و صیفی جات سفت، از روش مخصوص به خود استفاده می کنند. انواع سوفله خوری ها چیست ؟ سوفله سوپ خوری شاید کمی برایتان تعجب برانگیز باشد زمانی که خودم مقاله ماگ چیست را نوشتم عده زیادی بودند که گفتند ماگ را همه می شناسند چه نیازی به معرفی و یا تعریف آن است اما زمانی که مطلب ماگ را نوشتم متوجه شدم که عده زیادی همین سوال ساده را نمیدانستند ، پس تصمیم گرفتم تا راجع به دیگر ظروفی که اطلاعات زیادی از آن ها در اختیار افراد نیست بنویسم . و تصمیم گیری در این مورد، بستگی به این دارد که آن را برای چه هدفی خریداری می کنید. This report was c᠎reated by GSA Material  Ge nera to​r ​DE᠎MO!

 

این نوع سوفله خوری دارای وزنی به اندازه یک و نیم کیلوگرم است و قابلیت استفاده درون مایکرووویو و ماشین ظرفشویی را دارا می باشند. این نوع از سوفله خوری، عمدتا از جنس استیل انتخاب شده و دارای درب های محکم و مناسبی است تا بتواند به خوبی گرمای ایجاد شده در ظرف را نگاه دارد. این روز ها انواع مدل سوفله خوری های استیل را می توان به راحتی در بازار پیدا کرد ، با توجه به پرفروش بودن سوفله خوری سیلور می توان بیان کرد که این نوع سوفله خوری ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و مدل های آن ها از مشهور ترین نمونه های سوفله خوری به شمار می رود . مدل دیگری از سوفله خوری ها در بازار وجود دارند که به آن ها سوفله خوری سرامیکی نیز گفته می شود این مدل سوفله خوری ها معمولا پایه و دسته های آن ها از استیل ساخته شده است و جنس ظرف داخلی آن از سرامیک است ، برخی به اشتباه این مدل سوفله خوری ها را با سوفله خوری سرامیکی نیز اشتباه میگیرند .

 

خرید سوفله سوپخوری به گفته برخی از مصرف کنندگان مدل سوفله خوری سرامیکی بهتر می تواند غذا را گرم نگه دارد . بعضی از مدل های سوفله خوری تعدادی ملاقه و شمع هم دارند تا استفاده از ان برای مصرف کننده راحت باشد. یکی از انواع سوفله خوری است که برای زیبایی بیشتر در دسته های آن و گاها در پایه های سوفله خوری نگین به کار برده شده است. قیمت سوفله خوری نگین دار نسبت به نوع ساده آن به دلیل زیبایی بیشتری که به آن می بخشد کمی بیشتر است. پس اگر فکر میکنید که شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که با سوفله خوری ها آشنا نیستید توصیه می کنم حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید . همانطور که پیش تر هم بیان کردیم کاربرد سوفله خوری ها تنها به خود دسر سوفله نیز محدود نمی شود و برای غذاهای دیگر نیز از آن ها استفاده می شود البته شما هر غذایی را که بخواهید گرم نگهدارید را می توانید درون سوفله خوری ها قرار دهید از جمله می توان برای سرو مرغ ، خورش ها ، سوپ ها ، ماهی و … از جمله ظروف سوفله خوری های موجود در بازار می توان به: مدل های سرامیکی، استیل، مسی و …

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “بایدها و نبایدهای سوفله سوپ خوری”

Leave a Reply

Gravatar